Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Apple Music Premium Apk İndir

Apple Music Premium Apk İndir Full v2.7.1Puan:

Apple Music Premium Apk İndir

Apple Music Premium Apk İndir Full v2.7.1

Apple Music Premium Apk İndir, Milyonlarca parçaya ve bütün müzik arşivinize sınırsız ve tamamıyla reklamsız bir biçimde erişin. Apple Music, şahsi müzik koleksiyonunuzu genişletmek için iTunes arşivinizle problemsiz çalışır.Apple Music, Apple’ın resmi müzik uygulamasıdır ve artık Android cihazlar için de mevcuttur. Bu programla bütün müzikleri iTunes hesabınızdan dinleyebilirsiniz.

Apple Music programının kullanıcı arayüzü çok iyi ve kullanışlıdır. Herhangi bir sanatçının tüm müziklerine basitçe erişim sağlayabilir, iTunes’dan ayarlanmış radyo kanallarını dinleyebilir ve beğendiğiniz sanatçılara benzer müziği keşfedebilirsiniz.

My Music sekmesinden çabucak iTunes üzerinden satın aldığınız bütün müziklere kısa sürede erişebilirsiniz. Bununla beraber, bu içeriğe erişmek için ücretli bir Apple Music hesabınızın olması gerekir. Diğer bir deyişle, ücret ödemezseniz, hiç bir şey dinleyemezsiniz.

Apple Music iyi bir müzik uygulamasıdır … tabi şayet esasen derli toplu bir Apple kullanıcısıysanız ve bir Apple Music hesabınız varsa. Diğer kullanıcılar için dikkat çekici bir şey sunmaz.

Apple-Music-Premium-Apk-ss

Turbobit – GDrive – Mediafire – Megaup

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Apple Music Premium Apk İndir Full v2.7.1.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Apple Music Premium Apk İndir Full v2.7.1 BENZER İÇERİKLER
Apple Music Premium Apk İndir Full v2.7.1 YAPILAN YORUMLAR