Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ah Mary Vah Mary indir

Ah Mary Vah Mary İndir 1998 Türkçe Dublaj 720pAh Mary Vah Mary indir

Ah Mary Vah Mary İndir 1998 Türkçe Dublaj 720p

Ah Mary Vah Mary İndir, orjinal ismi There’s Something About Mary olan filmi türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 720p kalitesinde ücretsiz full indirebilirsiniz. Ted Stroehmann her zaman kaybedenlerden biridir. Psikiyatristini çıldırtan, mezuniyet gecesi hayalleri pantolonunun fermuarına yakalanan garip kişiliklerden biri. Bu zavallı ve talihsiz adamın bütün yaşamı boyunca şans sadece bir kere yüzüne gülmüştür. Bütün erkeklerin hayalindeki kadın onu 17 yaşındayken bulmuş ve mezuniyet gecesine beraber gitmeyi teklif etmiştir. Mary Jenson gerçek bir ilahedir, o geceye bir fermuar faciası sonunda Ted onunla gidememiş olsa da.

Okul bittikten sonra ailesi ile Florida’ya taşınır. Ted aradan geçen 12 yıl boyunca onu bir daha görmez. Ama Ted’e Mary’i unutturmayan ve hayatını sadece ona bağlayan bir şeyler vardır. Hala onun için deli olmaktadır. En yakın arkadaşı Dom’un ısrarları üzerine onu Miami de takip edecek bir özel dedektif tutar. Kiraladığı dedektif Healy ise müşterisi olan Ted’e Mary ile ilgili yalan söyleyen ve aslında kendi de Mary’e aşık olan daha fazla kullanılmış araba satıcısına benzeyen ahlaksızın biridir.

Mary ise şimdi yaşça daha da olgunlaşmış olduğu halde Ted’in hatırladığından çok daha hoştur. Ted ise Healy’nin aldatmacaları vasıtası ile onu 4 çocuk sahibi şişman ve çirkin hale gelmiş zannetmektedir. Oysa ki Healy bunları söylerken Mary kendisine saklamaya ve kendi geçmişi ile ilgili yalanlar uydurmaya devam etmektedir.

Ah-Mary-Vah-Mary-hd indir

TurbobitGDriveCloudMegaup


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
Ah Mary Vah Mary İndir 1998 Türkçe Dublaj 720p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
Ah Mary Vah Mary İndir 1998 Türkçe Dublaj 720p BENZER İÇERİKLER
Ah Mary Vah Mary İndir 1998 Türkçe Dublaj 720p YAPILAN YORUMLAR