Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
acr indir

Görüşme Kayıt – ACR İndir v32.0-unChainedPuan:

acr indir

Görüşme Kayıt – ACR İndir v32.0-unChained

ACR İndir, Google, Play Store’daki politikalarında aldığı yeni kararlar sonucunda arama kaydetme uygulamalarında izin kısıtlamasına gitti. Mart 2019’da faaliyete geçen bu kararlar neticesinde gelen ve giden aramaları kaydetme özelliği artık aktif olmayacak. Her ne kadar bu mevcut kayıtları ve genel arama kayıtlarını kapsamayacak olsa da bundan sonraki kaydetmek istediğiniz görüşmeler ne yazık ki mümkün olmayacak.

Telefon görüşmelerini kaydetme uygulamalarının bütününü içine alan bu yönetmelikle beraber birçok uygulamada arama kaydetme problemleri ortaya çıktı. Google Play Store’da en fazla kullanılan arama kaydetme uygulamalarının başında gelen ACR – Arama Kaydetme (Call Recorder) de google playde kısıtlı izinler ile devam edecek uygulamalar arasında.

Mağazada bulamayacağınız uygulama izinlerinin kısıtlanmadığı Acr v32.0-unChained sürümünü sitemizden full apk olarak indirebilir bu sayede tıpkı eskiden olduğu gibi arama kaydetme özelliğinden full olarak yararlanma hakkına sahip olabileceksiniz. Bu sayede acr nin “Bilinmeyen” uyarısını çözmüş olacaksınız.

acr unchained indir

Turbobit – GDrive – Megaup – Uptobox – Letsupload


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
Görüşme Kayıt – ACR İndir v32.0-unChained.APK

Rar şifresi: indir.cafe
Görüşme Kayıt – ACR İndir v32.0-unChained BENZER İÇERİKLER
Görüşme Kayıt – ACR İndir v32.0-unChained YAPILAN YORUMLAR