Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AccuWeather Platinum Apk İndir

AccuWeather Platinum Apk İndir Full v5.9.9Puan:

AccuWeather Platinum Apk İndir

AccuWeather Platinum Apk İndir Full v5.9.9

AccuWeather Platinum Apk İndir, yalnızca saniyeler içinde bölgenizdeki hava durumunu öğrenmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Sıcaklığı, nemliliği, sis durumunu, rüzgarı, gün doğumu ve gün batımı saatlerini görebilirsiniz…

Tüm bilgiyi almak için tek yapmanız gereken cihazınıza elle kendi bölgenizi girmek veya kolayca GPS kullanarak bırakın cihaz konumunuzu belirlesin.

Accuweather’ın en iyi özelliği ekranda parmağınızı kaydırdığınızda, doğru sıcaklığın ve rüzgarın günün farklı saatlerindeki durumunu görmek. Bu biçimde, evden dışarı t-shirt ile çıkıp soğuk ve yağmurlu olduğunu farketmek gibi yaygın durumlardan kaçınabilirsiniz.

Elbette, diğer bir sekmede diğer günlere dair hava durumunu da görebilirsiniz ve hatta Google Maps’e danışabilirsiniz. Tüm Avrupa için hava durumu günlük videolarını izleme şansına da sahip olursunuz.

Accuweather, Android cihazlarınız içinde bulabileceğiniz hava durumu için tasarlanan en kusursuz uygulamadır. Sadece ihtiyaç duyduğunuz şeyi size sunmaz, bunun yanı sıra bunu açıklayıcı ve rahat bir kullanıcı arayüzüden yapar.

 

AccuWeather Platinum Apk

Turbobit – GDrive – Cloud – Megaup

 

 


APK DOSYASINI İNDİR
(110 MB)
AccuWeather Platinum Apk İndir Full v5.9.9.APK

Rar şifresi: indir.cafe
AccuWeather Platinum Apk İndir Full v5.9.9 BENZER İÇERİKLER
AccuWeather Platinum Apk İndir Full v5.9.9 YAPILAN YORUMLAR