Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
7. koğuştaki mucize indir

7. Koğuştaki Mucize İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p7. koğuştaki mucize indir

7. koğuştaki mucize indir

7. Koğuştaki Mucize İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p

IMDB: 7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize İndir, son zamanların en çok izlenen filmlerinden biri olan Yedinci Koğuştaki Mucize, 7 yaşında bir kız ile onunla aynı zeka yaşına sahip olan bir babanın hayatını anlatıyor. Ege kasabalarından birinde 1983 yılında ufak bir kız çocuğu ölmüştür. Üstelik bu kız sıkıyönetim komutanının kızıdır. Ve onun ölümünden sorumlu olduğu düşünülen kişi de babaannesi ve 7 yaşındaki kızı Ova ile yaşayan, kızıyla aynı zeka yaşına sahip olan Memo’dur. Kendisinin suçsuz olduğunu anlatmaya çalışır ancak ona kimse inanmaz. Ve Memo idam cezasına çarptırılır. Bu sırada yakınları adalet arayışı içerisindedir. Memo ve kızı Ova’nın tek isteği birbirlerine kavuşabilmektir. Ama bunun için bir mucize gerçekleşmeli ve Memo bu idam cezasından kurtulabilmelidir.

Film sinemadaki diğer tüm filmleri geride bırakarak en çok izlenen filmlerden biri oldu. Ancak her ne kadar güzel bir yapım olsa da atlamamamız gereken bir detay var. Filmin hikayesi özgün değil. Kore yapımı bir filmden Türkçe’ye uyarlanmış. Gönül isterdi ki böyle başarı yakalayan bir film tamamen özgün ve yerli olsun. Onun dışında film adaletle ilgili gerçekten güzel bir hikaye barındırıyor. Oldukça etkileyici bir film. Yönetmen güzel işler çıkarmış ortaya. Dram konusunda zaten bir şeylerden bahsetmemize gerek yok filmin hikayesini okuyunca ne kadar dokunaklı bir hikaye olduğunu anlayabiliyorsunuz. Ancak film sadece dram eylemleri barındırmıyor. Güldüren sevindiren olaylar da var. Aras Bulut rolüne gerçekten çok güzel hazırlanmış. Verilen rolü en iyi şekilde yerine getiriyor. Diğer oyuncuların da kötü bir iş çıkardığını söyleyemem. Herkes gerçekten çok güzel performans vermiş. 7. Koğuştaki Mucize 1080p olarak izlemeniz kesinlikle tavsiye edilir.

IMDB 8.3 puana sahip Dram türündeki bu Yerli Film, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin önderliğinde karşımıza çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosu arasında Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal ve Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor. Filmi tamamen Ücretsiz bir şekilde Sansürsüz olarak Full HD 1080p kalitesinde Tek Parça olarak 7. Koğuştaki Mucize indir ve izle.

Sitemizdeki diğer yerli yapım filmleri görmek için Yerli Film İndir kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

7. koğuştaki mucize sansürsüz

7. koğuştaki mucize sansürsüz

7. koğuştaki mucize izle

7. koğuştaki mucize izle

7. koğuştaki mucize full

7. koğuştaki mucize full

7. koğuştaki mucize 1080p

7. koğuştaki mucize 1080p

FİLM ÇIKTIĞINDA EKLENECEK.

 

 

 


FİLMİ İNDİR
(1.94 GB)
7. Koğuştaki Mucize İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p.mp4

Rar şifresi: indir.cafe
7. Koğuştaki Mucize İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p BENZER İÇERİKLER
7. Koğuştaki Mucize İndir – 2019 Yerli Film Sansürsüz 1080p YAPILAN YORUMLAR